
Ik kom in actie voor MIND met mijn kledingverkoop op Vinted.
Tanya de MoesHoi! Ik zamel kleding in en bied dit aan op Vinted. Een deel van de opbrengst doneer ik aan MIND. U koopt op Vinted, ik doneer. Neem even een kijkje in mijn online winkeltje: Vinted.nl/member/28867259-tanyademoes. Uiteraard mag u ook zelf een donatie doen hier!
Ik doe deze actie voor MIND, want ik wil een psychisch gezonde samenleving, voor iedereen. Stichting MIND zet zich in om psychische problemen te voorkomen en mensen die hiermee te maken hebben te ondersteunen.
Bij MIND vind je informatie, inspiratie en steun. MIND zorgt ervoor dat mentaal welzijn op de politieke agenda staat. Als je zelf steun nodig hebt of wilt praten, kun je anoniem bellen met MIND Korrelatie: 0900-1450. En via MIND kun je in contact komen met mensen met dezelfde ervaringen als jij. Ik vind deze dingen enorm belangrijk en ik hoop jij ook.
Mijn doel is daarom om zoveel mogelijk geld op te halen, om zo psychische problemen te helpen voorkomen en hen die er last van hebben te ondersteunen.
Steun jij mij in mijn actie voor MIND? Deel mijn actie dan met iedereen die je kent. En: Doneer! Alvast veel dank voor je betrokkenheid.